Informacje dotyczące serwisu

Serwis WSZYSTKO O CELIAKII I DIECIE BEZGLUTENOWEJ - www.dietabezglutenowa.pl stanowi największy internetowy poradnik prezentujący zagadnienia dotyczące celiakii i diety bezglutenowej. Ideą utworzenia serwisu było rozpowszechnianie rzetelnej wiedzy o celiakii, diecie bezglutenowej oraz bezglutenowej żywności wśród chorych na celiakię oraz innych osób zainteresowanych problematyką celiakii i diety bezglutenowej.

Serwis został utworzony przez TPD Koło Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, a obecnie jest prowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Celiakię "Przekreślony Kłos". Serwis powstał wyłącznie w oparciu o pracę wolontariuszy i społeczników, a za umieszczane w serwisie wszelkie informacje nie jest pobierana żadna opłata.

Teksty, fotografie oraz grafiki są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną Stowarzyszenia "Przekreślony Kłos" - ich kopiowanie, modyfikacja oraz rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody Stowarzyszenia jest zabronione. Niektóre oznaczone teskty, fotografie oraz grafiki stanowią własność osób trzecich i są chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Informacje dotyczące zasad zamieszczania informacji przez producentów, dystrybutorów oraz inne podmioty zostały przedstawione w linkach: Zasady współpracy - www.dietabezglutenowa.pl oraz Zasady współpracy - www.produktbezglutenowy.pl.