Warsztaty Nauki Życia z Dietę Bezglutenową

Stawiasz pierwsze kroki z dietą bezglutenową? Nie wiesz jak prowadzić bezglutenową kuchnię? Nie wiesz jak rozpoznawać bezglutenowe produkty? Chcesz nauczyć się wypiekać smaczny bezglutenowy chleb? Chcesz piec smaczne bezglutenowe ciasta? Nie wiesz jak przygotować bezglutenowe pierogi czy naleśniki? Twoje dziecko ma ochotę na bezglutenowe gofry lub pizzę? hcesz upiec bezglutenowy tort i nie wiesz jak się do tego zabrać?
Zapraszamy!


Specjalnie dla osób, które nie radzą sobie z prowadzeniem "bezglutenowej kuchni" oraz mają problemy z dietą bezglutenową od wielu lat organizowane są WARSZTATY NAUKI ŻYCIA Z DIETĄ BEZGLUTENOWĄ.
 
W ramach warsztatów uczestnicy mogą nauczyć się przygotowywania bezglutenowych posiłków (pierogów, naleśników, pasztecików) oraz wypieków (chleba, bułek, ciast, ciastek i tortów). Specjalnie na potrzeby warsztatów lokal Stowarzyszenia został wyposażony w szereg niezbędnych urządzeń, a wśród nich automaty do wypieku chleba i thermomix. Dodatkowo uczestnicy mogą zapoznać się z publikacjami nt. celiakii i diety bezglutenowej.

Warsztaty otwarte są dla wszystkich osób wymagających stosowania diety bezglutenowej, a w przypadku dzieci i młodzieży - dla ich rodziców i opiekunów. Udział w warsztatach jest nieodpłatny, a uczestników obowiązują zapisy.

Aktualna oferta warsztatów znajduje się na Facebooku Stowarzyszenia „Przekreślony Kłos” oraz na stronie www.dietabezglutenowa.org.pl.
W ramach WARSZTATÓW NAUKI ZYCIA Z DIETA BEZGLUTENOWĄ nieodpłatnie oferujemy - INDYWIDUALNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w zakresie prawidłowego stosowania diety bezglutenowej. W sprawie indywidualnych konsultacji dietetycznych prosimy o kontakt telefoniczny: 668 176 622. Nie udzialemy porad on-line (w tej kwestii polecamy NARODOWE CENTRUM EDUKACJI ŻYWIENIOWEJ). Indywidualne konsultacje dietetyczne dostępne są wyłącznie dla członków Stowarzyszenia.

Dzienniczek spożywanych pokarmów z uwzględnieniem kontroli prawidłowego stosowania diety bezglutenowej.