Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos"
KRS: 0000345184
Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej.

Adres do korespondencji
85-950 Bydgoszcz 1
skrytka pocztowa nr 76

Śledź nas

Dla producentów

Dla producentów

 

Serwis WSZYSTKO O DIECIE BEZGLUTENOWEJ I CELIAKII - www.dietabezglutenowa.pl stanowi internetowy poradnik prezentujący zagadnienia dotyczące diety bezglutenowej i celiakii. Ideą utworzenia serwisu było rozpowszechnianie rzetelnej wiedzy o celiakii, diecie bezglutenowej oraz bezglutenowej żywności wśród chorych na celiakię oraz innych osób zainteresowanych problematyką celiakii i diety bezglutenowej.

Serwis został utworzony przez TPD Koło Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, a obecnie jest prowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Celiakię "Przekreślony Kłos". Serwis powstał wyłącznie w oparciu o pracę wolontariuszy i społeczników, a informacje dotyczące produktów i firm związanych z dietą bezglutenową są zamieszczanie nieodpłatnie.

DZIAŁ NOWOŚCI
Producentów i dystrybutorów żywności bezglutenowej informujemy, że w naszym serwisie internetowym przygotowaliśmy dział Nowości, za pośrednictwem którego informujemy osoby stosujące dietę bezglutenową o nowych produktach bezglutenowych, które pojawiły się na rynku.

Link PRODUCENCI
Producentów żywności bezglutenowej informujemy, że w naszym serwisie internetowym przygotowaliśmy link Producenci, za pośrednictwem którego informujemy osoby stosujące dietę bezglutenową o producentach żywności bezglutenowej (nazwa firmy/marki wraz z logo oraz linkiem do strony internetowej).

Szczegółowe zasady zamieszczania informacji w naszym serwisie znajdują się w linku Zasady współpracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy przy tworzeniu naszego serwisu dla chorych na celiakię – Zarząd Stowarzyszenia „Przekreślony Kłos”.

DO POBRANIA
BROSZURA Wytyczne w zakresie oznakowania żywności bezglutenowejw Polsce obowiązujące od 2016 roku.